niedziela, 23 grudnia 2012

Wesołych Świąt


Wiem, że większość z was zamiast siedzieć z myszą pod palcami dzierży w dłoni widelec lub łyżkę. Dzień przed Wigilią w głowie nam karpie, kapusty z grzybami i barszcze. A ja stanęłam na chwilę przy oknie  a tam okazało się, że podkradła się zima. Śnieg sypie i już nie tylko chodniki ale i ulice są białe. Teraz trzymam kciuki, żeby tak zostało do jutrzejszego wieczora.
W salonie coraz radośniej wygląda choinka. Tradycyjnie jej ubieraniu towarzyszą świąteczne piosenki.  Jak tu się nie wzruszać?
Zakichani, zasmarkani, chrypiący cieszymy się na te dni absolutnie rodzinnego chorowania. Takich świąt jeszcze nie mieliśmy. My, Gwiazdka  i zaziębienie gremialne.  
Nic dziś nie proponuję. Nikt z nas nie szuka już dziś nowości. Na eksperymenty przyjdzie czas za kilka dni. Dziś jest czas wygładzania kantów i sypania cukru pudru.
Kochani. Życzę wam, żebyście radość tych Świąt czuli przez następne dwanaście miesięcy. Bądźcie szczęśliwi, zdrowi i kochający. A pod choinką znaleźli wszystko to, co znajdowało się na waszej liście życzeń.
Wesołych Świąt9 komentarzy:

 1. Cudownych Świąt i dużo zdrowia!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownych świąt Ci życzę:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Limonko - Tobie również życzę, aby klimat świąteczny towarzyszył Ci jak najdłużej. No i oczywiście szybkiego powrotu do zdrowia dla całej rodzinki. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Samych spokojnych i smacznych, i niezapomnianych świątecznych chwil życzę. :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Smakowicie i szczęśliwie spędzonych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zdjęcia! Uwielbiam ten świąteczny aromat piernika, ale dziś już na spokojnie, dopracowuję to co zostało do zrobienia! Jeszcze raz Wesołych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję serdecznie za piękne życzenia i teraz czekamy na Nowy Rok!

  OdpowiedzUsuń